Kung Fu Dzieci Warszawa

Szkoła Kung Fu Dzieci Warszawa zwraca się poniżej do rodziców, gdyż to oni zazwyczaj zapiszą swoje dziecko wypełniając formularz zgłoszeniowy (na dole strony) na pierwszy bezpłatny trening.

Drodzy Rodzice,
Wing Tsun Kung Fu jest idealną sztuką walki dla dzieci, gdyż techniki nie wymagają stosowania dużej fizycznej siły. Na każdy trening możecie przyjść razem ze swoimi dziećmi i ćwiczyć z nimi techniki Wing Tsun Kung Fu! Wtedy obowiązuje spora zniżka za zajęcia dla takiej pary ćwiczących. Nie jest to jednak wymagane, gdyż na sali zawsze są inne dzieci, młodzież, czy dorośli ćwiczący tą piękną sztukę walki i samoobrony.

Co w skrócie daje dzieciom trening Wing Tsun Kung Fu ? kung-fu-dzieci-warszawa
– lepsze wyniki w nauce m.in poprzez zwiększenie koncentracji, poprawę pamięci, osiąganie kolejnych wyznaczonych sobie celów
– wzrost samooceny, większa pewność siebie
– poprawa sprawności fizycznej, koordynacji, równowagi
– doskonała zabawa, a jednocześnie zawieranie nowych znajomości
– miej czasu spędzanego przed komputerem, TV etc.
– umiejętność pracy w grupie np. pomagając innym braciom kung fu w treningu
Dokładnie określone 10 celów treningów kung fu dla dzieci możecie znaleźć tutaj.

Na każdy trening w szkole Kung Fu Dzieci Warszawa składa się między innymi: ćwiczenie form, technik w powietrzu, ćwiczeń dodatkowych usprawniających siłę i szybkość m.in. uderzanie w tarcze, worki, trening ogólnorozwojowy. Poniżej przykład treningu technicznego z dziećmi w różnym wieku.

Nasza szkoła kung fu dzieci warszawa skupia się na nauczeniu prawdziwej samoobrony, a nie tylko na ćwiczeniach ogólnorozwojowych, gdzie dziecko wykona kilka kopnięć w tarczę. Jest to generalnie taki sam trening jaki mają dorośli i młodzież, ale techniki są uproszczone, bo jest wiele poziomów ich wykonania. Dzieci wykonują ćwiczenia w swoim tempie, bez presji, łatwe wykończenia samoobrony przed duszeniem, złapaniem za ręce itd. Po opanowaniu podstaw przechodzą do bardziej zaawansowanych aplikacji sztuki walki Wing Tsun Kung Fu.
Samodzielny trening w grupie jest dla dzieci od  10 roku życia. Ma to na celu nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim rozwoju technicznego dziecka. Młodsze dzieci zazwyczaj chcą biegać, skakać po całej sali, a Wing Tsun wymaga dość cierpliwego treningu w parze technik samoobrony.
Dokładna ścieżka rozwoju twojego dziecka, w odróżnieniu od wielu innych szkół jest określona w programie nauczania. Krok po kroku możesz widzieć postępy własnego dziecka, co pozwoli dostrzec zalety kung-fu prowadzące do wzrostu samooceny i pewności siebie dziecka.
Na zajęcia nie potrzeba specjalnego stroju, ale wystarczy zwykła koszulka (najlepiej biała), ciemne spodnie dresowe, obuwie sportowe (np. tenisówki).
Zajęcia są bardzo bezpieczne, a nad wszystkim czuwa doświadczony instruktor WT Kung-Fu. Zapraszamy do przyjścia na trening próbny nie tylko Waszego dziecka, ale również Was do wzięcia w nim udziału. Do grupy początkującej można zapisać się klikając na baner poniżej, albo wypełniając krótki formularz na dole strony:
bezpłatny-trening-w-szkole-wing-tsun-kung-fu-warszawa