Wing Tsun Kung-Fu Warszawa Centrum Śródmieście Mokotów Praga Ursynów

WING TSUN KUNG-FU WARSZAWA CENTRUM-MOKOTÓW-PRAGA-POŁUDNIE-URSYNÓW
ul. Towarowa 22 Rondo Daszyńskiego Jupiter Centrum – Klub Fitnessja, wejście E
Godziny zajęć: w każdy poniedziałek i środę od 18:30 do 20:00
Telefon: 517 679 184; 660 167 150.
Uwaga: Wykupienie 2 treningów w tygodniu w danej szkole uprawnia do chodzenia za darmo do naszej drugiej szkoły! Dzięki temu możecie Państwo ćwiczyć nawet 4 razy w tygodniu.
Zapisy na próbny tydzień zajęć: klikając na poniższy baner lub wypełniając formularz na dole strony:
bezpłatny trening w szkole wing tsun kung fu warszawa

Wyświetl większą mapę

Zgłoś się na bezpłatny trening próbny

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz Rodzaj Zajęć

Możliwość treningów 4 razy w tygodniu: Po opłaceniu zajęć w jednej ze szkół, możecie Państwo uczęszczać na zajęcia do drugiej szkoły (Centrum lub Bemowo) zupełnie za darmo!
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usług związanych z wysłanym zgłoszeniem. Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.