Trening Wing Tsun w Grupie

Zapraszamy na regularne treningi Wing Tsun Kung Fu Warszawa Bemowo & Białołęka, gdzie nauczysz się skutecznej, realnej samoobrony i poprawisz sprawność swojego organizmu. Zajęcia odbywają się w bezpiecznej, przyjacielskiej atmosferze. Wystarczy odrobina wolnego czasu, aby przyjść na próbny, bezpłatny trening grupowy WT. Na zajęciach spotkasz osoby w różnym wieku, zarówno kobiety, jak i mężczyzn, którzy doskonalą się w swoich technikach Wing Tsun Kung Fu.
Nad bezpieczeństwem ćwiczących czuwa zawsze doświadczony instruktor, który tak jak Ty cały czas jest uczniem swojego nauczyciela i dąży do doskonałości w kung fu. W odróżnieniu od wielu szkół techniki nie są tylko pokazywane w „efektowny sposób”, ale przede wszystkim tłumaczone i poprawiane ręka w rękę. Takie wsparcie przez swojego nauczyciela, zapewni Ci odpowiednie opanowanie podstaw samoobrony już po pół roku treningów w grupie.
Szkoła Kung Fu Wing Tsun przekazuje system WT krok po kroku, więc na bieżąco możesz śledzić swoje postępy patrząc na program nauczania. Każdy ćwiczy w swoim tempie techniki samoobrony, krok po kroku. Na początku trzeba zrozumieć daną technikę i skupić się nad płynnością jej wykonania. Wytrzymałość i siłę funkcjonalną doskonalimy przez cały trening ćwicząc techniki WT, a na koniec zajęć są ćwiczenia wzmacniające.
Efektem treningów jest nie tylko wzrost fizyczny, ale może przede wszystkim mentalny – wzrasta pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa, radzenie sobie z problemami w codziennym życiu.
Wiele osób po różnych sportach, lub sztukach walki przychodzi na treningi, gdyż nie dają już rady sprostać fizycznym wymaganiom ich sportów, czy sztuk walki. Występują tam elementy artystyczne, akrobatyczne, czy wymagające żelaznej kondycji ringowej. Większość ludzi nigdy nie będzie walczyła w ringu, ale ewentualnie zostanie zaatakowana na ulicy przez kogoś większego i silniejszego. Wing Tsun daje Ci realną szansę wyjścia obronną ręką w tego typu sytuacjach zagrożenia, gdyż większość treningu jest poświęcona temu celowi.
Dla wielu osób Wing Tsun jest to pasja na całe życie, ale wszystko zaczyna się od pierwszego kroku i dojścia do poznania podstaw samoobrony.
Jeżeli chcesz rozpocząć tą fascynującą przygodę ze sztuką walki prosto z klasztoru Shaolin to kliknij na poniższy baner, albo wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony.
bezpłatny-trening-w-szkole-wing-tsun-kung-fu-warszawa