Samoobrona Dla Dzieci – Poznaj swoje granice

samoobrona-dla-dzieci-warszawaUmiejętność skutecznej samoobrony w sytuacji zagrożenia jest ważna dla poczucia bezpieczeństwa dziecka.
Na zajęciach Wing Tsun Kung Fu – samoobrona stanowi bardzo istotną część treningów. Krok po kroku dziecko nauczy się bronić w różnych sytuacjach spotykanych na ulicy. Na przykład złapania za szyję, ręce, w pas, próbę rzutu, czy wykręcenia ręki. Dzieci uczą się w sposób kontrolowany uderzać w czułe punkty, aby mieć szansę pokonania większego i silniejszego napastnika. To wszystko prowadzi do zwiększenia samooceny i pewności siebie dziecka.
Dzieci będą umiały stawiać granice bezpieczeństwa dla siebie, ale także szanować granice innych. Regularne treningi poprawią koordynację ruchową, ale również koncentrację dziecka. Ćwiczenia kung fu mają bardzo pozytywny wypływ, co wkrótce zauważają sami rodzice dziecka.
Treningi można rozpocząć samodzielnie już  od 10 roku życia.
Zapewniamy, że dziecko będzie znajdować się pod bezpieczną opieką instruktora. Zachęcamy również do przyjścia i obejrzenia treningu próbnego Waszego dziecka. Sami również możecie wziąć w nim udział. Zapisy do grupy początkującej dla twojego dziecka, czy również dla Ciebie klikając na poniższy baner lub wypełniając formularz na dole strony:
bezpłatny-trening-w-szkole-wing-tsun-kung-fu-warszawa