Fitness i Zdrowie poprzez trening Wing Tsun

Chciałbyś poprawić swoją sprawność fizyczną, a siedzisz wiele godzin w pracy?
Czy szukasz zdrowej równowagi dla swojego życia zawodowego?
Chciałbyś poprawić wytrzymałość, siłę funkcjonalną, wzmocnić siłę woli i pewność siebie?

Wing Tsun zapewnia idealną mieszankę siły, wytrzymałości i sprawności już po krótkim okresie treningów, a jednocześnie naukę fascynującej sztuki walki rodem z Klasztoru Shaolin.Fitness, Zdrowie, Wing Tsun

Nie musisz biegać do siłowni, gdyż zapewniamy wszystkie aspekty treningu funkcjonalnego. Pod koniec treningu ostatecznie wzmacniamy siłę, wytrzymałość i  określone grupy mięśniowe, które wcześniej porządnie pracowały wykonując techniki samoobrony.

Trening nie skupia się tylko na twoim ciele, które z treningu na trening będzie co raz bardziej sprawne i zdrowe. Także umysł zaczyna być otwarty, co prowadzi do podejmowania nowych wyzwań w życiu zawodowym i prywatnym.

Lubisz uprawiać różne sporty? Pływanie, jazda na rowerze, koszykówka, piłka nożna, czy tenis dają Ci sporo radości? Poprzez regularny trening Wing Tsun zapewnisz sobie poprawę w prawie każdej dziedzinie życia.

W Wing Tsun na samym początku drogi celem jest umiejętność samoobrony, ale ostatecznie treningi prowadzą do poprawy jakości życia oraz zdrowia fizycznego i mentalnego. Po jakimś czasie nauczysz się wcielać koncepcje tej pięknej sztuki walki w życie codzienne. Prowadzi to do radzenia sobie w trudnych sytuacjach, życia w harmonii z samym sobą i otaczającym Cię światem.

Chciałbyś zapisać swoje dziecko lub siebie na zajęcia? Prosimy o kliknięcie w poniższy baner lub zejście na dół strony, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy.
bezpłatny trening w szkole wing tsun kung fu warszawa

 


Wyświetl większą mapę
WING TSUN KUNG-FU WARSZAWA
ul. Szadkowskiego 3 – Szkoła Podstawowa nr 321 w Warszawie
Godziny zajęć: w każdy wtorek i czwartek od 19:00 do 20:30
Telefon: 517-679-184, 660-167-150

Zgłoś się na bezpłatny trening próbny

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz Rodzaj Zajęć