Godziny Zajęć Kung Fu Dla Dzieci


Treningi dla dzieci odbywają się 3 razy w tygodniu!kungfu-dla-dzieci-godziny-treningów Prowadzone są przez doświadczonego instruktora w sztuce walki i samoobrony Wing Tsun Kung Fu. Sam trening nie jest po prostu bieganiem dookoła sali, pompkami, czy przysiadami, jak na zajęciach wychowania fizycznego w szkole.
Składa się dokładnie z takich samych elementów, jak trening dla dorosłych, czyli form, ćwiczeń technik w powietrzu, technik samoobrony z partnerem, czy ćwiczeniach siłowo-wytrzymałościowych na koniec zajęć. Wszystko jest jednak dla dzieci trochę uproszczone, dopasowane do możliwości zrozumienia technik w młodym wieku. Dzieci ćwiczą między sobą, ewentualnie razem ze swoimi rodzicami, oraz część czasu z samym instruktorem. Zapewniamy wiec bezpieczeństwo dla Waszego dziecka. Co ważne dzieci samodzielnie mogą ćwiczyć od około 10 roku życia, natomiast poniżej tego wieku wymagamy nadzoru rodzica, a najlepiej treningu Rodzica z dzieckiem, gdyż trening może być zbyt wymagający nie tyle fizycznie, co w zrozumieniu jak wykonać dane techniki walki i samoobrony.
Bezpłatne treningi dla Twojego dziecka lub również dla Ciebie klikając na poniższy baner lub wypełniając formularz na dole strony:
bezpłatny-trening-w-szkole-wing-tsun-kung-fu-warszawa


Wyświetl większą mapę
WING TSUN KUNG-FU WARSZAWA BIAŁOŁĘKA-TARGÓWEK-LEGIONOWO-ŁOMIANKI
ul. Porajów 3 – szkoła podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi, Hol II Piętro
Godziny zajęć: w każdy poniedziałek od 19:00 do 21:00
Telefon: 517 679 184, 660 167 150.


Wyświetl większą mapę
WING TSUN KUNG-FU WARSZAWA BEMOWO-BIELANY-WOLA-ŻOLIBORZ
ul. Mjr Hieronima Dekutowskiego 3 – Szkoła Podstawowa nr 321 w Warszawie, Sala Widowiskowa, Piętro -1
Godziny zajęć: w każdy wtorek i czwartek od 19:00 do 20:30
Telefon: 517-679-184, 660-167-150