Godziny Zajęć Kung Fu Dla Dzieci


Treningi dla dzieci odbywają się 4 razy w tygodniu! Prowadzone są przez doświadczonego instruktora w kungfu dla dzieci godziny treningówsztuce walki i samoobrony Wing Tsun Kung Fu. Sam trening nie jest po prostu bieganiem dookoła sali, pompkami, czy przysiadami, jak na zajęciach wychowania fizycznego w szkole.
Składa się dokładnie z takich samych elementów, jak trening dla dorosłych, czyli form, ćwiczeń technik w powietrzu, technik samoobrony z partnerem, czy ćwiczeniach siłowo-wytrzymałościowych na koniec zajęć. Wszystko jest jednak dla dzieci trochę uproszczone, dopasowane do możliwości zrozumienia technik w młodym wieku. Dzieci ćwiczą między sobą, ewentualnie razem ze swoimi rodzicami, oraz część czasu z samym instruktorem. Zapewniamy wiec bezpieczeństwo dla Waszego dziecka. Co ważne dzieci samodzielnie mogą ćwiczyć od około 10 roku życia, natomiast poniżej tego wieku wymagamy nadzoru rodzica, a najlepiej treningu Rodzica z dzieckiem, gdyż trening może być zbyt wymagający nie tyle fizycznie, co w zrozumieniu jak wykonać dane techniki walki i samoobrony.
Bezpłatne treningi dla Twojego dziecka lub również dla Ciebie klikając na poniższy baner lub wypełniając formularz na dole strony:
bezpłatny trening w szkole wing tsun kung fu warszawa

 


Wyświetl większą mapę
WING TSUN KUNG-FU WARSZAWA CENTRUM-MOKOTÓW-PRAGA-POŁUDNIE-URSYNÓW
ul. Towarowa 22 Rondo Daszyńskiego Jupiter Centrum – Klub Fitnessja, wejście E
Godziny zajęć: w każdy poniedziałek od 19:00-20:30 i środę od 18:30-20:00
Telefon: 517 679 184, 660 167 150.


Wyświetl większą mapę
WING TSUN KUNG-FU WARSZAWA BEMOWO-BIELANY-WOLA-ŻOLIBORZ
ul. Mjr Hieronima Dekutowskiego 3 – Szkoła Podstawowa nr 321 w Warszawie
Godziny zajęć: w każdy wtorek i czwartek od 19:00 do 20:30
Telefon: 517-679-184, 660-167-150

Zgłoś się na bezpłatny trening próbny

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz Rodzaj Zajęć

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usług związanych z wysłanym zgłoszeniem. Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.