Samoobrona Dla Dzieci – Poznaj swoje granice

Umiejętność skutecznej samoobrony w sytuacji zagrożenia jest ważna dla poczucia bezpieczeństwa samoobrona dla dzieci warszawadziecka.
Na zajęciach Wing Tsun Kung Fu – samoobrona stanowi bardzo istotną część treningów. Krok po kroku dziecko nauczy się bronić w różnych sytuacjach spotykanych na ulicy. Na przykład złapania za szyję, ręce, w pas, próbę rzutu, czy wykręcenia ręki. Dzieci uczą się w sposób kontrolowany uderzać w czułe punkty, aby mieć szansę pokonania większego i silniejszego napastnika. To wszystko prowadzi do zwiększenia samooceny i pewności siebie dziecka.
Dzieci będą umiały stawiać granice bezpieczeństwa dla siebie, ale także szanować granice innych. Regularne treningi poprawią koordynację ruchową, ale również koncentrację dziecka. Ćwiczenia kung fu mają bardzo pozytywny wypływ, co wkrótce zauważają sami rodzice dziecka.
Treningi można rozpocząć już w wieku 11 lat, ale zapraszamy również rodziców do ćwiczeń z wspólnie z innymi dorosłymi, czy własnym dzieckiem!
Zapewniamy, że dziecko będzie znajdować się pod bezpieczną opieką instruktora. Zachęcamy również do przyjścia i obejrzenia treningu próbnego Waszego dziecka. Sami również możecie wziąć w nim udział. Zapisy do grupy początkującej dla twojego dziecka, czy również dla Ciebie klikając na poniższy baner lub wypełniając formularz na dole strony:
bezpłatny trening w szkole wing tsun kung fu warszawa

 


Wyświetl większą mapę
WING TSUN KUNG-FU WARSZAWA
ul. Szadkowskiego 3 – Szkoła Podstawowa nr 321 w Warszawie
Godziny zajęć: w każdy wtorek i czwartek od 19:00 do 20:30
Telefon: 517-679-184, 660-167-150

Zgłoś się na bezpłatny trening próbny

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz Rodzaj Zajęć