Zajęcia kung fu Wing Tsun – Dla kogo są odpowiednie?

Kto może rozpocząć zajęcia kung fu Wing Tsun?
Odpowiedź jest dość prosta, bo zarówno 11-letnie dziecko, jak i dużo starszy dorosły. Górna granica dla samoobrona dla dzieci warszawadorosłych nie istnieje, dotyczy to zarówno kobiet i mężczyzn.
Wing Tsun Kung Fu jest sztuką walki odpowiednią niemalże dla każdego, gdyż nie skupia się na użyciu dużej fizycznej siły, czy wykonywaniu elementów akrobatycznych.
Wiele sportów, czy sztuk walki niestety skupia się na bardzo wielu ćwiczeniach kondycyjnych, setkach pompek, przysiadów, rozciągnięciu do szpagatu, więc nie są one odpowiednie dla osób starszych. Dodatkowo z wiekiem człowiek bardzo ceni czas, więc trening musi składać się głównie z ćwiczeń realnej samoobrony, a nie czegoś co można wykonać bezpłatnie w domu.
Wing Tsun skupia się na rozwoju koordynacji ruchowej, wyczuciu ruchu przeciwnika w bliskim dystansie, a to wszystko w przyjacielskiej atmosferze kung-fu. Nie ma na zajęciach agresywnego podejścia, z którego mogło by wynikać bardzo wiele kontuzji. Nie musisz, więc martwić się o swoje dziecko, gdyż doświadczony instruktor czuwa nad zdrowiem i bezpieczeństwem ćwiczących.
Dorośli mogą odnaleźć w Wing Tsun równowagę dla życia – pracy, rodziny, dzieci. Nie żyjemy jednak w idealnym świecie, więc niestety przemoc istnieje. Ma wiele twarzy, a jedną z nich jest fizyczne nękanie, sytuacje konfliktowe między dziećmi w szkole, aż po kradzieże i gwałty w przypadku dorosłych. Dzięki Zajęcia Kung Fu Wing Tsun - Kto może ćwiczyć tą sztukę walkiznajomości Wing Tsun, która skupia się realnej samoobronie ulicznej wzrasta poczucie bezpieczeństwa w życiu codziennym.
System Wing Tsun Kung Fu nie zawiera skomplikowanych ruchów, nie wymaga bycia wysokim, silnym, czy młodym. Techniki samoobrony są łatwe do nauczenia – jej podstawy można opanować już w ciągu pół roku treningów w grupie. Osoby, które nie były zbyt aktywne fizycznie spokojnie dadzą radę nauczyć się tej sztuki walki i samoobrony. Osiągnięcie mistrzostwa w zaawansowanych elementach Wing Tsun wymaga wielu lat treningu, ale pierwszym celem jest zawsze osiągnięcie umiejętności realnej samoobrony ulicznej – na tym też skupiają się zajęcia w grupie początkującej.
Zapisy do grupy początkującej dla Ciebie lub twojego dziecka poprzez kliknięcie na poniższy baner lub wypełniając formularz na dole strony:
bezpłatny trening w szkole wing tsun kung fu warszawa

Wyświetl większą mapę
AKADEMIA KUNG-FU WING TSUN
ul. Szadkowskiego 3 – Szkoła Podstawowa nr 321 w Warszawie
Godziny zajęć: w każdy wtorek i czwartek od 19:00 do 20:30
Telefon: 517-679-184, 660-167-150

Zgłoś się na bezpłatny trening próbny

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz Rodzaj Zajęć

Zapraszamy serdecznie na zajęcia kung fu Wing Tsun do naszej Akademii tej pięknej sztuki walki w Warszawie.