Kung Fu Dzieci Warszawa


Szkoła Kung Fu Dzieci Warszawa zwraca się poniżej do rodziców, gdyż to oni zazwyczaj zapiszą swoje dziecko wypełniając formularz zgłoszeniowy (na dole strony) na pierwszy bezpłatny trening.
Drodzy Rodzice,
Wing Tsun Kung Fu jest idealną sztuką walki dla dzieci, gdyż techniki nie wymagają stosowania dużej fizycznej siły. Na każdy trening możecie przyjść razem ze swoimi dziećmi i ćwiczyć z nimi techniki Wing Tsun Kung Fu! Wtedy obowiązuje spora zniżka za zajęcia dla takiej pary ćwiczących. Nie jest to jednak wymagane, gdyż na sali zawsze są inne dzieci, młodzież, czy dorośli ćwiczący tą piękną sztukę walki i samoobrony.

Co w skrócie daje dzieciom trening Wing Tsun Kung Fu ? kung fu dzieci warszawa
– lepsze wyniki w nauce m.in poprzez zwiększenie koncentracji, poprawę pamięci, osiąganie kolejnych wyznaczonych sobie celów
– wzrost samooceny, większa pewność siebie
– poprawa sprawności fizycznej, koordynacji, równowagi
– doskonała zabawa, a jednocześnie zawieranie nowych znajomości
– miej czasu spędzanego przed komputerem, TV etc.
– umiejętność pracy w grupie np. pomagając innym braciom kung fu w treningu
Dokładnie określone 10 celów treningów kung fu dla dzieci możecie znaleźć tutaj.

Na każdy trening w szkole Kung Fu Dzieci Warszawa składa się między innymi: ćwiczenie form, technik w powietrzu, ćwiczeń dodatkowych usprawniających siłę i szybkość m.in. uderzanie w tarcze, worki, trening ogólnorozwojowy. Poniżej przykład treningu technicznego z dziećmi w różnym wieku.

Nasza szkoła kung fu dzieci warszawa skupia się na nauczeniu prawdziwej samoobrony, a nie tylko na ćwiczeniach ogólnorozwojowych, gdzie dziecko wykona kilka kopnięć w tarczę. Jest to generalnie taki sam trening jaki mają dorośli i młodzież, ale techniki są uproszczone, bo jest wiele poziomów ich wykonania. Dzieci wykonują ćwiczenia w swoim tempie, bez presji, łatwe wykończenia samoobrony przed duszeniem, złapaniem za ręce itd. Po opanowaniu podstaw przechodzą do bardziej zaawansowanych aplikacji sztuki walki Wing Tsun Kung Fu.
Samodzielny trening w grupie jest dla dzieci od około 10 roku życia, natomiast młodsze muszą ćwiczyć w parze razem z rodzicem lub przynajmniej pod jego nadzorem. Ma to na celu nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim rozwoju technicznego dziecka. Młodsze dzieci zazwyczaj chcą biegać, skakać po całej sali, a Wing Tsun wymaga dość cierpliwego treningu w parze technik samoobrony.
Dokładna ścieżka rozwoju twojego dziecka, w odróżnieniu od wielu innych szkół jest określona w programie nauczania. Krok po kroku możesz widzieć postępy własnego dziecka, co pozwoli dostrzec zalety kung-fu prowadzące do wzrostu samooceny i pewności siebie dziecka.
Na zajęcia nie potrzeba specjalnego stroju, ale wystarczy zwykła koszulka (najlepiej biała), ciemne spodnie dresowe, obuwie sportowe (np. tenisówki).
Zajęcia są bardzo bezpieczne, a nad wszystkim czuwa doświadczony instruktor WT Kung-Fu. Zapraszamy do przyjścia na trening próbny nie tylko Waszego dziecka, ale również Was do wzięcia w nim udziału. Do grupy początkującej można zapisać się klikając na baner poniżej, albo wypełniając krótki formularz na dole strony:
bezpłatny trening w szkole wing tsun kung fu warszawa

 


Wyświetl większą mapę
WING TSUN KUNG-FU WARSZAWA CENTRUM-MOKOTÓW-PRAGA-POŁUDNIE-URSYNÓW
ul. Towarowa 22 Rondo Daszyńskiego Jupiter Centrum – Klub Fitnessja, wejście E
Godziny zajęć: w każdy poniedziałek od 19:00-20:30 i środę od 18:30-20:00
Telefon: 517 679 184, 660 167 150.


Wyświetl większą mapę
WING TSUN KUNG-FU WARSZAWA BEMOWO-BIELANY-WOLA-ŻOLIBORZ
ul. Mjr Hieronima Dekutowskiego 3 – Szkoła Podstawowa nr 321 w Warszawie
Godziny zajęć: w każdy wtorek i czwartek od 19:00 do 20:30
Telefon: 517-679-184, 660-167-150

Zgłoś się na bezpłatny trening próbny

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz Rodzaj Zajęć

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usług związanych z wysłanym zgłoszeniem. Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.