Wing Tsun Kung-Fu Warszawa Białołęka-Tarchomin Targówek Legionowo Łomianki

WING TSUN KUNG-FU WARSZAWA BIAŁOŁĘKA-TARCHOMIN-TARGÓWEK-LEGIONOWO-ŁOMIANKI
ul. Porajów 3 – Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
Godziny zajęć: w każdy poniedziałek i środę od 18:30 do 20:00.
Telefon: 517 679 184; 660 167 150.
Uwaga: Wykupienie 2 treningów w tygodniu umożliwia trenowanie w naszej drugiej szkole. Dzięki temu można nie tylko odrobić zaległy trening (np. z powodu choroby), ale trenować nawet 4 razy w tygodniu!
Zapisy na próbny tydzień zajęć: klikając na poniższy baner lub wypełniając formularz na dole strony:

Wyświetl większą mapę

Zgłoś się na bezpłatny trening próbny

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz Rodzaj Zajęć

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usług związanych z wysłanym zgłoszeniem. Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.