Trening Wing Chun prywatny

Trening Prywatny Wing Tsun Warszawa (Lekcje Prywatne Wing Tsun)

Zapraszamy na trening prywatny Wing Tsun Kung Fu (Lekcje Prywatne Wing Tsun Kung Fu) na sali treningowej w Warszawa Bemowo lub Warszawa Białołęka. Jednocześnie oferujemy lekcje prywatne z dojazdem do ucznia. U Nas każda lekcja prywatna trwa pełne 60 minut, a nie często spotykane 30-45 minut.
Zapraszamy również na zajęcia grupowe w szkole Wing Tsun Kung Fu Warszawa dla dorosłych i młodzieży.

Trening prywatny daje możliwość około 3 razy szybszego rozwoju technicznego ucznia niż zwykłe treningi w grupie. Jest to także wyjątkowa relacja pomiędzy SIFU, a jego TODAI.

A) Trening Prywatny (Lekcje Prywatne) Warszawa Białołęka lub z dojazdem do studenta na terenie Białołęki (od 12lat):

  • Sala przy ul. Książkowej 9D w Warszawie
   Termin: Sobota od godziny 12:00 do 17:00
  • Lekcja w siłowni przy ul. Modlińskiej w Warszawie
   Termin: Poniedziałek, Wtorek od 19:00 do 22:00 oraz Sobota od godziny 17:00 do 22:00.
   Uwaga: Wymagane wykupienie wejściówki na siłownię lub posiadanie karty multisport, fitprofit, ok sport itd.

Powyższe zajęcia prowadzi Sifu Paweł Dylicki – tel. 660 167 150

B) Trening Prywatny (Lekcje Prywatne) Warszawa Bemowo lub z dojazdem do studenta (od 12lat):

 • Sala treningowa – Bemowo Warszawa – siłownia Aplauz, Radiowa 1
  Termin: Sobota, Niedziela od godz. 8:15
  Uwaga: Wymagane wykupienie wejściówki na siłownię (np. karnet 6 wejść za 100 zł) lub posiadanie karty multisport, fitprofit, ok sport itd.
 • Trening prywatny z dojazdem do studenta. Wymagane miejsce do ćwiczeń o wymiarach min. 2-3 m. kw. (Dotyczy całej Warszawy i okolic oprócz dzielnicy Białołęka).
  Termin ustalany indywidualnie ze studentem.
  Uwaga: dopłata do lekcji +30 zł/ za dojazd.
  Powyższe zajęcia prowadzi Sifu Krzysztof Dylicki – tel. 517 679 184

Przykład Lekcji Prywatnej – Dai-Sifu Martin Dragos naucza zaawansowanego elementu Wing Tsun Kung-Fu Chi-Gerk tzw. Lepkie Nogi

Film można również zobaczyć tutaj.
Zajęcia prywatne to idealny wybór dla osób nie mających czasu na zwykłe treningi w grupie. Możesz dostosować swój grafik zajęć niezależnie od pracy, szkoły, czasu dla rodziny itd.
Jeżeli chcesz ćwiczyć nowoczesną sztukę walki z elementami samoobrony, możliwością zdawania na stopnie i osiągnięcia poziomu mistrzowskiego to Wing Tsun jest właśnie dla Ciebie.

1) Wyślij SMS Na Numer 660 167 150 o treści “Trening prywatny” w przypadku zajęć prywatnych na terenie Warszawa Białołęka
lub
2) Wyślij SMS Na Numer 517 679 184 o treści “Trening prywatny” w przypadku zajęć prywatnych na terenie Warszawa Bemowo oraz okolic z wyłączeniem Białołęki
lub
3) Skorzystaj z Formularza Na Stronie.

Zgłoś się na bezpłatny trening próbny

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usług związanych z wysłanym zgłoszeniem. Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.