TRENINGI KUNG FU

Treningi kung fu Warszawa Bemowo i Białołeka to system Wing Tsun w najlepszym wydaniu. Zapewniamy bardzo wiele opcji zajęć, które są dostosowane do wysokich wymagań naszych adeptów.
1. Pierwszą opcją są regularne treningi kung fu dzieci warszawa od lat 10. Zapewniamy możliwość przyjścia na tego typu zajęcia nie tylko samym dzieciom, ale również rodzicom. Mogą oni wtedy trenować razem z dzieckiem i podziwiać na sobie rosnące umiejętności samoobrony swojej pociechy. Nastolatkowie powinni jednak ćwiczyć również z innymi dorosłymi, ale rozwijać jeszcze bardziej swoje umiejętności interpersonalne. Bez wątpienia zajęcia poprawią stan zdrowia dziecka, ale również będą stanowić rodzaj nagrody za dobre wyniki w nauce. Może to być również ważna przerwa przed kolejnymi godzinami spędzanymi przed komputerem, co niewątpliwie szkodzi zdrowiu.
2. Dorośli, ale również młodzież mogą skupić się na bardziej intensywnych treningach w szkole sztuki walki warszawa. Zapewniamy trening Wing Tsun Kung Fu na najwyższym poziomie, gdzie głównym założeniem jest realność technik walki ulicznej. Nie bez powodu w WT mamy motto „mniej, znaczy więcej”, gdyż nie chodzi o setki ćwiczeń, ale o stopniowe rozwijanie umiejętności walki. Nie musimy skakać po ringu, ale wystarczy zejść z lini ataku i szybko zakończyć starcie. Niestety sztuki walki często skupiają się na aspekcie sportowym, a tak naprawdę choć przydatny w pewnym aspektach, uczy nie najlepszych nawyków na ulicy. Punktowanie przeciwnika, skakanie koło niego, wysokie kopnięcia będą natychmiast wykorzystane przez większego i silniejszego oponenta. Na ulicy musisz zakończyć walkę bardzo szybko, bo nigdy nie wiesz czy ten ktoś nie miał kolegów, albo ostrego narzędzia typu nóż. Sztuki walki Warszawa pozwolą Ci zdobyć potrzebne umiejętności walki już po kilku miesiącach. Mowa jest oczywiście o podstawach, bo biegłość bardzo często przychodzi dopiero po kilku latach nauki.
3. Wing Tsun Kung Fu to zajęcia pozwalające słabszej osobie pokonanie większej i silniejszej. Samoobrona Dla Kobiet Warszawa to bardzo częsty powód zapisania się na zajęcia. Jeżeli odczuwasz lęk przed staniem w ciemnej uliczce po północy, czy też widok wyrostków przyprawia Cię o niepokój to dobrze wybrałaś. Pierwszą rzeczą jaką należy zrozumić, to że adrenalina może być wykorzystana pozytywnie. Pozwala walczyć w sytuacji stresowej, nie musisz mieć żelaznej kondycji, ale może to również Cię sparaliżować. Należy starać się trzeźwo myśleć i w nadarzającej się okazji wykonać technikę samoobrony. Dobrą taktyką jest na pewno nie podnoszenie rąk, czy robienie sygnalizacji mimiką twarzy. Wystarczy zaatakować bez sygnalizacji, zgrywając kogoś zielonego w sztukach walki, a zazwyczaj obronisz się na ulicy. Tego typu taktyka samoobrony dla kobiet nie wymaga wielu lat treningu, ale poznania podstaw i porządnego ich przećwiczenia z oporującym partnerem treningowym. To powinno się udać już po kilku miesiącach nauki. Nie należy jednak szybko rezygnować, bo poznanie kilku technik, a biegłość to dwie różne sprawy. Samoobrona dla kobiet warszawa pozwala poznać najważniejsze różnice między tym, co działa, a co nie. Dlatego też treningi kung fu warszawa są nastawione na maksymalny realizm, ale wszystko odbywa się w bezpiecznej, przyjacielskiej atmosferze.